Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltatok már olyat, hogy...

Csináltatok már olyat, hogy megfestettétek a hajatok annak ellenére, hogy a szüleitek nem engedték? Szerintetek megtegyem?

Figyelt kérdés

Nyáron leszek 17 éves, és nagyon szeretném ombre stílusúra( [link] megfestetni a hajam.Hosszú barna hajam van, szerintem jól állna, és ki szeretném próbálni,de anyukám nem akarja hagyni.

Azt mondja,hallani sem akar róla,úgy jó a hajam,ahogy van.

Mit gondoltok, megtegyem úgy,hogy nem tud róla,utána meg úgysem tud mit tenni?Csak kicsit félek...


2014. ápr. 10. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább várj még, és lassan próbáld győzködni, meg kérlelni, egy idő után biztos megfogja engedni, ha sokat próbálkozol, de a háta mögött semmiképp se fesd be, mert aztán baromira fog haragudni és lehet legközelebb el is tilt majd egy újabb kéréstől...
2014. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ombre divat, de sose volt szép, a legtöbb lányon igénytelenül néz ki mint egy lenőtt haj. Szerintem ez a baja vele anyukádnak, nem? Inkább keress egy szép hajszínt, nem túl extrém melírt vagy valami. És kérd meg újra.
2014. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd inkább, ráadásul az ombre tényleg nagyon igénytelen és ronda.
2014. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még ez is? [link]

Olyat szeretnék, ami fokozatosan megy át világosabba,mint a képen, így nem tűnik lenövésnek,hanem szép színátmenetnek, úgy nagyon tetszik.

2014. ápr. 10. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez is ronda.
2014. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban ronda.
2014. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!