Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tetoválást csináltatok,...

Ha tetoválást csináltatok, szabad utána is edzenem?

Figyelt kérdés
sztem nemhiszem :) hisz akkor változik a bőr felülete is... de nemtudom pontosan ezért kérdezném:) meghát gondolom attól függ hova varratom a tetkót.
2012. aug. 10. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy változik a bőr felülette? Először is mit értesz edzés alatt? Ahhoz nagyon sokat kellene híznod vagy fogynod, hogy esetleg a tetkód elcsúnyuljon, meg persze, hogy milyen és, hogy hol van. Hová szeretnéd? Amúgy szerintem nyugodtan edzhetsz.
2012. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tetkók ígyis-úgyis eldeformálódnak az idő során, mert van aki lefogy, elhízik vagy csak öregedik a bőr és ereszkedik. Ezért inkább azt mondanám, hogyha te most nagy edzésbe vagy, mert erősödni vagy fogyni akarsz, inkább megvárnám, mikor már csak szinten tartani akarod magad, mert akkor a legkisebb az esélye, hogy elveszti az eredeti formáját. Remélem tudtam segíteni (:
2012. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: persze csak minimálisan formálódnak el. (:
2012. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!