Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Helyre lehet még hozni a...

Sos! Helyre lehet még hozni a hajam? Nagyon pocsekul néz ki (kép)

Figyelt kérdés

[link] össze van csapva az egész,cigányos lett,aranysárga pedig nem ilyet akartam. Ráadásul anya nagyon mérges rám,azt mondja velem ki se jön az utcára.

Ha holnap elmegyek fodrászhoz,mitvtud kezdeni vele? És mit gondoltok,inkább sötétebb legyen vagy.világosabb?


2014. ápr. 18. 20:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Előző kommentemnél a 'hát'után az akár lenni,hogy 'most megijesztettél'.telefonról mindig hibázom...
2014. ápr. 18. 21:59
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig lehet, hogy muszáj lesz levágatni, mert ez a szőkítés szerintem totál széttöri majd az alját:s
2014. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem szép...vissza lehet festeni, de mi lenne, ha levágatnád egy új fazonra? viszont én a white hairbe(valaki ajánlotta) nem mennék, jó a reklámjuk, de nekem nem jött be.
2014. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
borzalmas, bár szerintem ez a stílus nem is tud jól kinézni.
2014. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a szoke tincsekre, hajvegekre tegyel magentat, q.rva jo lesz! :)

Nagyon tetszik a hajszined amugy, ez az eredeti neked?

2014. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

igen,az a barna a természetes színe a hajamnak.

Amúgy voltam,és ilyen lett :D [link]

2014. ápr. 19. 17:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jo lett.:) Bar en szines parti vagyok, szoval biztos kihasznaltam volna ezt a malort. :) Mikor elkuldtem, eszembe jutott, h kek is milyen szep lenne. Na majd.
2014. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!