Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Helyre lehet még hozni a...

Sos! Helyre lehet még hozni a hajam? Nagyon pocsekul néz ki (kép)

Figyelt kérdés

[link] össze van csapva az egész,cigányos lett,aranysárga pedig nem ilyet akartam. Ráadásul anya nagyon mérges rám,azt mondja velem ki se jön az utcára.

Ha holnap elmegyek fodrászhoz,mitvtud kezdeni vele? És mit gondoltok,inkább sötétebb legyen vagy.világosabb?


2014. ápr. 18. 20:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
sötétebb
2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem mondenképpen sötétebb, de érdemes meggondolni hogy hova mész fodrászhoz mert nem könnyű helyrehozni. a White Hairbe menj, ha pesten laksz.
2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem rossz:)

De egyszeru, holnap visszamesz a fodraszhoz es befesteted az egeszet olyan barnara mint a teteje:)

2014. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény, ez a már tavaly óta divatja múlt ombre akart lenni? Én a helyedben azt az okker részt levágatnám, probléma megoldva :)
2014. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem véleményeket kértem arról,hogy én milyen vagyok,hanem hogy mit cscsináljak...levágatni csak végképp utolsó választás lenne.
2014. ápr. 18. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Festesd vissza az eredeti barnára, ez tényleg elég ronda.
2014. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Jól el lett rontva, fodrász csinálta? Mert akkor remélem nem fizettél érte, ez valami borzalmas. Hiába festik vissza, mert 1-2 mosás után ugyanilyen ronda lesz. Szőkített haj ledobja a festéket. Vágasd le, úgy sem ártana, mert túl hosszú már a hajad.
2014. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vágasd le szerintem is!!:) Hidd el úgy is szép leszel:)
2014. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát mossztettél. Nem fogja majd be?:ő.

Növesztem a hajam,nem igazán vágatnám le...

2014. ápr. 18. 21:55
 10/17 A kérdező kommentje:
Fodrász csinálta...
2014. ápr. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!