Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így is nagyon roncsolja a...

Így is nagyon roncsolja a hajamat a hajvasaló?

Figyelt kérdés
Minden nap vasalom a hajamat,középen van elválasztva és csak elöl 2 tincset szoktam rendesen kivasalni,mert az folyton begöndörödik a tövénél és nagyon csúnya.Máshol nem szoktam így tincsenként szögegyenesre kivasalni,éppen csak végighúzom rajta a hajvasalót,ahol látom hogy nem áll jól a hajam. Így is nagyon roncsolja a hajamat?
2014. ápr. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz körkefét meg hajszárítót? Én már évek óta csak ezekkel egyenesítem a hajam, vasalót nem használok.
2014. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor megszárítom akkor egyenes,de mivel nagyon vékonyszálú a hajam,ezért éjszakára mindig össze kell fogni,mert különben már 1 nap után lelapul az egész a fejemre,és borzalmasan néz ki.
2014. ápr. 12. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem,de ugyanúgy mint a vasalót, ezt a körkefés hajszárítós módszert is bírod használni mindennap és talán nem roncsolja annyira a hajad.
2014. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenhogy roncsol, hiszen égeted vele a hajad. De nyilván minél többször használod, annál jobban roncsol.
2014. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!