Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Full kerámia lapos hajvasaló...

Full kerámia lapos hajvasaló Ami állítólag nem roncsolja ahajat és vagy 32 000Ft. Téll nem roncsolj a ahajat vagy csak kamu? :D Neked bevállt? :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik hajvasaló roncsolja a hajat csak ez nem olyan nagyon... Jobba kerámialapos ,de egy idő után így is úgyis roncsolódik a haj. :)
2011. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a haj a hőtől roncsolódik, tökmindegy, hogy kerámia vagy más a hajvasaló anyaga.
2011. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A kerámia csak azért jó mert jobban elosztja a hőt és nincs olyan hogy a lap egyik fele 250 a másik meg csak 100 °C-os. Attól hogy full kerámia, még ugyanúgy égeti a hajad.
2011. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ami Infrásan melegit Az is károsítja?:D
2011. jún. 15. 08:25
 5/7 anonim válasza:
mi ennek a márkája?? nekem westendbe mutatták gondolom neked is nem emlékszel mi volt a márkája??:$:DDD
2011. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem Aréna plázába mutatták, de sajnos már nem emlékszem a márkájára de elég jónak tűnt:D
2011. júl. 2. 09:53
 7/7 anonim válasza:
jaah értem:DD pedig megnéztem volna hogy tényleg annyi-e vagy csak átakartak vernii://:DDD
2011. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!