Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőkítés nélkül festem...

Ha szőkítés nélkül festem vörösre a hajam, idővel egyre vörösebb lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most középbarna a hajam (festetlen), azt festeném vörösre. Kapok ugye egy vöröses-barnát, tehát mást, mint ami a dobozon van, inkább csak vöröses fénye lesz - gondolom én. De ha még 3-4x megismétlem a festést, hasonló lesz már? Van valakinek tapasztalata? Semmiképp nem szeretnék szőkíteni.
2014. ápr. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez amit írsz abban az esetben fordulhat elő, ha a festékben van ugyan hidrogén peroxid, csak nagyon kevés. Amúgy szerintem mindegyikben van, talán a fodrászkellékesnél kaphatóakban nincs, de azokat meg úgy kell felhasználni hogy adsz hozzá.
2014. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor majd erre figyelek. :)
2014. ápr. 9. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

A festés eredménye elsőre lesz olyan, amilyennek lennie kell - feltéve ha jól van kiválasztva az anyag. Azt kell tudni, hogy három színmélységnél (köznyelven árnyalatnál) több világosításra nem képes a hajfesték, tehát ha sötét hajra kened, nem lesz annyira intenzív az eredmény.

Azt is érdemes tudni, hogy minél több réteg festék van a hajon, annál sötétebb lesz. Tehát ha valaki mondjuk 7.4-essel festi a haját vörösre, és utánfestéskor nem csak a tőre, hanem az egész hajhosszra teszi, egy idő után a hajhossz sötétebb lesz, mint a fejbőrhöz közel eső rész.

2014. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!