Befogja a hajam?

Figyelt kérdés

Vörösre szeretném festeni a hajam,de félek tőle,mert most sötétbarna van szinte fekete,viszont volt már szőkítve,mert én hülye a sötétbarnából világosat akartam,de valami borzalom lett és gyorsan vissza is festettem,ez volt 3 éve kb. azóta rendbe jött hál'istennek a hajam,és nem szeretnék megint pórul járni,hogy megint a kíváncsiságom lesz a vesztem ezért kéne egy olyan sampon vagy bármi ami szépen kijön pár mosás után a sötétbarna hajamból (már ha megfogja,remélem meg :S) a vörös,hogy lássam hogy állna :/

Köszönöm előre is!



2014. ápr. 8. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sötétbarnát sosem fogja befogni a vörös szőkítés nélkül.
2014. ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Majdnem fekete hajat egyetlenegy vörös festék sem fog megfogni, szőkítés nélkül. max. egy kis fényt kap, ha rá süt a nap.


Fodrászhoz menj, ha jót akarsz.


Nekem befogja a vörös festék, de nekem az alap, természetes hajszínem világos/közép szőke.

2014. ápr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha csak simán rákened a vörös festéket,tuti nem fogja be ,vagy le kell szivatni bár ez nagyon káros, vagy le kell radírozni-koktélozni ez is szivatás egyik fajtája, de sokkal kíméletesebb.lehet kapni kifejztten festék eltávolítót még esetleg azzal megpróbálkozhatsz, de azok igazából csak pár árnyalatot világosítanak a hajon.

Monjuk én vörös hajat nem ajánlok mert ha a szivatásnak bármelyik fajtályát is választod,pár mosás után le fog kopni a vörös a hajadról, mert ledobja a hajad.Más festéket is ledobna szivatás után de a vöröset főleg.Jó pár alkalommal be kell festened ahoz hogy ne dobja le a haj . (fodrász)

2014. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sötétbarnát semmi nem fogja be, csak ami sötétebb nála.
2014. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angica0901 válasza:
Én a fehéres szőke hajamból próbálok vöröset tartani, az sem egyszerű, de a te sötét barnád is csak egy kis vöröses csillogást fog kapni. Ahogy előttem már elmondták: le kell kapatni, aztán mehet a vörös.
2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!