Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestékkel fessem be...

Milyen hajfestékkel fessem be a hajam, hogy befogja és sötétbarna színű legyen?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam sötétbarna, de befestettem 3 hónapja feketével és nagyon nem szeretem:( Milyen színű hajfestékkel fessem be, hogy szép barna színe legyen.

Szívatást nem szeretném


2013. okt. 4. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít. Ha nem fested újra, egy idő múlva kikopik (tapasztalat).
2013. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajfestékkel hajat csak sötétíteni lehet.


Ha befestetted feketére akkor vagy szívatod, vagy vársz.

Sajnos más lehetőség nincs. Barna abból csak úgy már nem lesz.

Én pl kétféle módon szabadultam eddig meg feketétől:


1:Tone cream sötétbarna hajszínezővel festettem csak a lenövést, így a feketének kb 3 hónap alatt volt ideje kikopnia sötétbarnára. Sajnos foltos lett, egy év volt mire megint szép egyszínű barna lett.

2:Mikor újra fekete lettem megint hamar rájöttem hogy nem az én színem. Leszívattam, de ettől csak narancssárga lett. Ráfestettem barnát, de mindig kikopott és újra vörös lett. 2-3 hónap volt mire normális színe lett és le kellett vágni a fele hosszát.


Ezért érdemes átgondolni a következményeket hajfestés előtt

2013. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!