Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg csak a hajfesték az,...

Tényleg csak a hajfesték az, ami biztosan befogja a hajam?

Figyelt kérdés
Eddig próbálkoztam már színezővel, színezősamponnal, diólevél-teával de egyik sem okozott feltűnő változást a hajamon... csak a valódi festék az, ami az egyetlen megoldás ilyenkor?
2013. okt. 22. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Részletesen? Milyen színű a hajad és mit szeretnél elérni? Színezőnél mekkora oxit használtál? Mi a bajod a hajfestékkel?
2013. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szőke hajam van, és barnát próbáltam:)
2013. okt. 22. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szőkített,tehát nem eredeti szőke csak visszabarnulnál? Ez nagyon komplikált nem hogy a festék nem elég,de újra kell pigmentálni az egész hajat hogy ne dobja le,amit csak fodrász tud elvégezni te sajnos otthon nem.
2013. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetes szőke, nincs szőkítve:)
2013. okt. 22. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát én tudok ajánlani egy szinezőt ami tartós,és biztos hogy szép eredményt érsz el vele BES regal soft color. Fodrászkellékesnél tudod beszerezni,60 ml plusz 2 db 6-os oxi tehát hosszú hajra 1 doboz, félhosszúra elég fél dobozt egyszerre felhasználni.

Sose csalódtam még a BES termékcsaládban:)


Leírása:


BES REGAL SOFT COLOR


AMMÓNIA NÉLKÜLI KRÉMHAJFESTÉK növényi liposzómákkal és melaninnal. Olyan ápoló hajszínező, amely kiemeli vagy módosítja a haj természetes fényét, tökéletes ápoltságot biztosítva a haj és a hajas fejbőr számára. AC COLORPLEX komplexet valamint LIPOSZÓMÁKAT tartalmaz. Az első gátolja az UV sugarak hatását, amelyek hatással vannak a hajszín kifakulására, a második, amely nagyon hasonlít a hajszál szerkezetéhez, különleges, aktív hatóanyagokat juttat be a hajszálba. Az új, ammónia nélküli hajszínezés koncepcióját a krémes alap, a vivőanyag, a színező intermedierek és az aktív hatóanyagok együttes hatása adja. Az AMMÓNIA hiánya lehetővé teszi a kevésbé agresszív színezést, valamint a haj és a hajas fejbőr érzékenységének csökkenését. Csomagolása: 60 ml-es tubus.

2013. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!