Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ezellen? Vagy...

Mit tehetnék ezellen? Vagy mivel tudnám elmulasztani? Ellehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

nem nagyon szoktak pattanásaim lenni de mostanában kijött... stressz illetve par honapon belul szulinap nevnap...

sok edesseg

es nyilvan ennrk koszonhetoen vannak pattanasaim foleg menszi elott alatt utan


na es gobdoltam leszaritom ezeket..

hat a fogkrem nem jott be. marta a borom vagy nemtudom es nem birtam ki hogy megszaradjon...

lehet nem a legerosebbel kellett volna probalkozni.

nehany helyen olvastam a babaszappanrol

aaaa nagyszeru valamiert van is itthon ugy 16 kb :D

elkezdtem hasznalni.

hat had ne mondjam hogy sok valtozas nem tunt fel: de!

elkezdett hamlani a bor az orromon

es..

valahol ilyen piros dolt is van ha hozzaerek faj

de mar vagy 2-3 hete

el fog az mulni?:D

tegyek ra testapolot vagy valamit?

es mivel tudnam a pattikat is eltavolitani? a hazi praktikak erdekelnenek


2014. márc. 28. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ELmúlik. Csak pár év, és kinősz a kamasz korból.

Ha nagyon durva a helyzet, akkor bőrgyógyász.

2014. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízhiányos is lett a bőr azért érzékeny.Kell egy fertőtlenítő ecsetelő helyileg és egy hidratáló krém.
2014. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ne tegyél rá testápolót! :-) Nekem se váltak be a fogkrémes dolgok, csak még vörösebb lett. Házi praktika: aszpirin maszk. Összetörsz két aszpirint (húsklopfolóval), elkevered valamilyen arckrémmel és felkened az arcodra és fél óráig rajta hagyod. Tehetsz bele mézet is meg pár csepp vizet, hogy jobb állaga legyen.

Hogy őszinte legyek, én is van, hogy "random bepattanásodok", de a pakolás mellett rendszeresen kitisztítom az arcom. Szerintem neked is érdemes, ha nem csak apró kiütések, hanem igazi pattanások jöttek ki az arcodon, hiszen pl. a miteszerek semmilyen csodaszertől nem tudnak elmúlni: ki kell őket szakszerűen nyomkodni. Én ehhez vagy az ujjaimat (hűha :-D) vagy komedónyomót használok, ami nagyon kíméletes és tuti megoldás a pattanások ellen. Babapopsi-effektust eredményez. Kiegészítésként lefertőtlenítem az arcom tonikkal/70%-os alkohollal és jól bekrémezem. :-)

2014. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!