Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl kevés a hajam, mit tehetné...

Túl kevés a hajam, mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy sajnos nincs túl sok hajam. Nem látszódik ki foltokban a fejbőröm meg ilyesmik, csak ha összefogom, akkor nagyon vékonyka a copfom. Ja, és nagyon vékony szálú is. Jelenleg mell alá ér, de állandóan lelapul, és néha a fülem is kilóg. Nézegettem régi képeket, ahol váll alá ért kicsivel, és ott elég dúsnak tűnik. Valószínűleg a 'súlya' húzza le, pedig nem mintha akkora súlya lenne.. :D Nem szeretném rövidre vágatni, mert kerek a fejem, és a rövid hajtól csak még dagadtabbak tűnik. Van valami ötlet, tipp, tapasztalat, hogy mit kéne tennem?
2014. márc. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha hullik akkor szedj valamilyen vitamint rá (mer amúgy nem derült ki a kérdésedből hogy hullik e :D), egyébként ha csak az a baj hogy lelapul, akkor használj valami olyan sampont vagy hajhabot ami látszólag dúsítja. sajnos ezektől több nem lesz, csak úgy néz ki :D
2014. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keves vekony szalu hajjal nem kellene eröltetni a tul hosszu hajat.Sajnos a legtöbb nö ezt teszi,amellett nincs semmi stilusuk.Nem marad mas,mint valamennyit vagatni,ne felj,nem kell a vegletekben gondolkodni.Tehat nem fius-csutka rövidre gondoltam (habar irtora bejön,ha valaki ilyen bevallalos:)),a vallig erö meg mindig eleg hosszu.Mint ahogy irtad,ezzel a hosszal tök szep es dus(nak tünö) hajad volt.

Nekem is vekony szalu hajam van,igaz,nekem eleg sok/dus.Volt mar mellig erö hajam is,nem tünt kevesnek,viszont fokozat nelkül iszonyat "neheznek",unalmasnak nezett ki.Most allig/fül ala erö rihannas bubim van,mindenki szerint nagyon jol all (meg a hosszuhajpartiak szerint is).En is azt hittem,nem fog jol allni a rövidebb haj,de szerencsere tevedtem:).

2014. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, igen kihagytam. :) nem hullik. régebben hullott, mikor feketére festettem, de annak már vagy 7 éve, azóta egyáltalán nem festem, de egyszerűen ami akkor kihullott, az sosem nőtt vissza. szóval már jónéhány éve ennyi a hajam és kész :/ amúgy köszönöm a válaszokat, valahogy tartottam attól, hogy nem lehet dúsítani, csak látszólag :) :/
2014. márc. 16. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintahogy mar irtam,a helyedben vagatnek belöle,mimimum vallig.Megfelelö etkezessel lehet valamennyire dusitani a hajat,de legalabbis jobb szerkezetüve erösebbe tenni.

Nekem a zabpehely,köles,tönköly,azaz teljes kiörlesü gabonafelek bevaltak,valamint sok gyümölcs zöldseg is nagyon egeszseges.

2014. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!