Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció előtt mindig tele...

Menstruáció előtt mindig tele vagyok pattanásokkal, és vörösek, de amúgy kb egy se szokott lenni. Mit tehetnék az ellen, hogy ebben az időszakban ne, vagy csak kevés pattanásom legyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel ez láthatóan hormonális eredetű szerintem semmi nem tudsz vele csinálni. Max próbáld mg olyankor fokozottabban tisztítani a bőröd.
2010. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé beválik, hogy ilyenkor nem eszek zsíros kajákat, hanem inkább zöldségeket, sok gyümölcsöt, nagyon sok folyadékot iszok. Pedig ilyenkor nekem is nagyon csúnya szokott lenni a bőröm, de ha figyelek az arctisztításra meg az evésre, akkor láthatóan jobb. Érdemes még külön törölközőbe törölni az arcodat, ezzel megelőzheted, hogy szennyeződjön. Remélem, segítettem! :) 20/L
2010. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek:S Én zsályateával mosom le az arcom naponta 2x-3x, az segít valamennyire, mert elkezdi leszárítani őket, meg gyulladáscsökkentő hatása is van.
2010. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!