Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kevés a hajam, mit...

Nagyon kevés a hajam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi néhány hónapban nagyon elkezdett hullani a hajam, és a fényét is elvesztette. Nem vékonyszálú, normális a vastagsága, mégis körülbelül harmad annyi hajam van, mint egy normális embernek, és nem tudom, hogy mitől. Nem szedek semmilyen gyógyszert. Arra gondoltam, hogy lehetséges, hogy azért van, mert leszoktam a tejről? Előtte évekig minden reggel, tejet, tejeskávét vagy kakaót ittam, de azt hallottam, hogy attól pattanásos lesz a bőr, ezért "leszoktam" róla. Lehet, hogy ez hülyeség. De vajon mitől lehet? Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mit kéne tennem, hogy több hajam legyen?

2012. márc. 9. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy 18 éves vagyok!
2012. márc. 9. 15:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a tej nagyon is egészséges. szerintem szokj vissza rá, nővérem pedig a ritkás hajára biovannet szed, attól jobb lett neki, de várj türelemmel az eredményre!
2012. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jót tett a tej zsírtartalma, sztem szokj vissza.
2012. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki a panaszaidat. Elküld vérvételre és ha van valamilyen gyulladásod, az kimutatja. Nekem is így derült ki, hogy van valami bibi és azóta már nem hullik csomókban a hajam:)
2012. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, lehet vmi gyulladás is akár. Én a teafa sampon javaslom, nekem nagyon jó!:)
2012. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem szeretsz orvoshoz járni, használj ricinusolajat.


erősíti a hajat, vastagítja, serkenti a növekedést és gyönyörű lesz tőle. :) de igazuk van a többieknek: egy rutinvizsgálat csak segíthet. én is voltam már, mert nagyon vakaródzott a fejem mindig, hát ki is derült h érzékeny a fejbőröm, és a túl erős samponok miatt vakaródzott annyira a hajam. :)

2012. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2012. márc. 25. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!