Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnítós, Dove testápolót...

Önbarnítós, Dove testápolót rá merjem kenni az arcomra is? Nem lesz foltos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A testápoló csak testre való.

Nekünk a suliban először 1 mondatot véstek a fejünkbe: Minden arckrém jó a testre, de egy testápoló se jó az arcra...

Minden önbarnítós krém foltos és televan minden szutyokkal. Károsabb mint a szolárium.

2014. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testápolót nem szabad arcra kenni, nem csak foltos lehetsz tőle hanem kiütéses, gyulladt pattanásos is akár.
2014. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már kevertem hozzá a hidratáló krémemhez önbarnítót, persze csak kis mennyiségben, nem lettem foltos tőle és a bőröm sem látta kárát, persze csokibarna sem lettem egy nap alatt. Hozzátenném, hogy első pár alkalommal az önbarnítót is keverem sima testápolóval, hogy még véletlenül se legyek foltos sehol.
2014. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszer vettem dove -os barnítót hát nagyon sárga lettem tőle ráadásul lefekvés előtt kentem magam be a barátom is velem aludt és úgy aludtunk el,hogy fogta a cicim és neki is sárga lett a tenyere xd
2014. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az önbarnítót használom, szeretem és egy picit szoktam az arcomra is kenni, ad neki egy kis plusz színt. Ha egyenletesen viszed fel és nem vizes a bőröd, előtte leradíroztad nem lesz foltos!
2014. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!