Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Buta voltam, és kinyomkodtam...

Buta voltam, és kinyomkodtam a pattanásokat az arcomon, de sebes lett a helye. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna, de nem bírtam. Össz-vissz 4 db-ról beszélek. ÉS most picit fáj, éget ha hozzá érek, kisebesedett a nyomkodástól és nem tudom hogyna tudnám eltüntetni. Valami házi praktika? Holnapra el kéne tűnnie vagy legalább halványulnia...valamint mivel elhetne igazáb jól elfedni? 15/l

2014. márc. 23. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Elõször is fertõtlenitsd le, nehogy begennyesedjen.Utána tehetsz rá egy kicsi felfutatatott élesztõt,hogy száritsa, vagy valami krémet,amelynek száritó hatása van.
2014. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ejjszakara tonikozd (szaritja) aztan pedig reggel miutan szappannal dorzsolve arcotmostal kremmel kend be (hidratal) de korrektort is hasznalhatsz ;)
2014. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és rúzs-púderral szoktam napközben eltakarni az ilyen makacs hibákat. de most rendeltem kígyó botox-krémet azt is használom meg Hyaluron krémet is használok, ezek 6-8 ezerbe kerülnek. úgy néz, ki hogy megszűntetik a sebeket és gatyába is rázzák valamennyire az arcbőrt.
2014. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!