Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémmel tudom eltüntetn...

Milyen krémmel tudom eltüntetni a bőr mélyén megült pattanásokat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A bőr mélyén levő pattanások valamilyen BELSŐ probléma miatt alakulnak ki!

Ez lehet ételallergia (pl. a laktózérzékenység és a gluténérzékenység nagyon gyakori), hormonális zavar, valamilyen gyulladás a szervezetben (akár gyulladt, szuvas fog is), szóval ezer oka lehet.

Vagy pl. a túl sok cukros, fehér lisztes, mesterséges adalékanyagokat tartalmazó ételek is okozhatnak pattanásokat.

2014. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak pár pattanásom van, a homlokomon 3 és az arcom oldalán is 3. Nem hiszem, hogy ennek belső eredetű oka lenne, mert akkor az egész arcom pattanásos lenne, vagy a hátam, de ezeken kívül nincs sehol pattanásom.
2014. febr. 19. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem belső ok,puszta gyulladás.Kamillateás lemosás és érdemes lenne ezeket kozmetikussal eltávolítani.
2014. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A gyulladás szerinted mi, ha nem belső eredetű probléma?! Pont ez az, hogy minden onnan indul ki és a bőrünk maga is egy élő szervünk.


Nekem sem volt durván pattanásos fejem, de amióta pl. nem iszom tejet, még annyi sem jön, amennyi korábban.

De felőlem azt csináltok amit akartok, csak baromságokat ne mondjuk már. Kérdezzetek meg egy gasztroenterológust vagy egy hozzáértő bőrgyógyászt, ő is ezt fogja mondani.

2014. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem a tejet... És semmi táplálékról nem akarok lemondani, ezért kérdeztem a krémeket...
2014. febr. 20. 11:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Alapból pedig egészségesen táplálkozok, nem vagyok elhízva, vékony vagyok, sportolok. Sose eszek zsíros kajákat, napi 4 liter vizet megiszok. Inkább gyümölcsöt eszek, mint édességet. Nem hiszem, hogy a táplálkozásban keresendő a probléma.
2014. febr. 20. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig a tej nagyon sokaknál okoz gondot. Krémmel csodát nem tudsz tenni, akkor a milliárdos sztárok sem küzdenének pattanásokkal. Na de te tudod.
2014. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!