Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
hullik a hajam, nagyon gyorsan zsírosodik, töredezett és korpás is. létezik erre valami pakolás vagy termék? vagy hajsampont kéne cserélni? most garnier fructis hajsampont használok. nektek mi vált be? köszönöm előre is

2014. márc. 15. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szija nekem ugyan nem hullik de 2 naponta hajat kell mosnom. Én a loréal korpásodás elleni saponját használom + még gliss kur száraz/töredezett hajra balzsamot használok és ez nagyon jó. De ha veszel balzsamot töredezett hajra akkor az a száraz hajat is gyógyítja ezert ez nem túl jo párosítás mivel neked se es nekem se száraz a hajam épp ellenkezőleg pont hogy zsíros de csak ilyen balzsamot lehet kapni. Ezert ugy használd hogy semmiképp se erintkezzen a hajad tovevel vagy a fejboroddel. Csak a haj végeken használd. Jó lenne valami olyan sampon hogy zsíros tövű/korpás/töredezett hajra! De ilyet még nem találtam! Ha te találsz szólj majd légyszi:) sok sikert!
2014. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. márc. 15. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) tudom milyen
2014. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!