Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a kávés hajpakolást...

Ezt a kávés hajpakolást hogyan kell pontosan csinálni?

Figyelt kérdés
Aki kipróbálta vagy tud róla valami biztosat, hogy mi a pontos recept, milyen gyakran kell csinálni, hajmosás előtt vagy után, utána csak leöblítem, vagy samponnal kell kimosni, stb., az írjon legyen szíves. A jó válaszokat előre is köszönöm;)
2008. júl. 22. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem abnormálisan hullott a hajam, és én zsíros hajú kategória vagyok! Ilyedtemben ricinusolajat használtam, hogy ne hulljon, hanem nőljön, dúsúljon. Semmi változás nem történt, mígnem elmentem egy ingyenes hajvizsgálatra. Ott ilyen mikrokamerával nézték meg a fejbőrömet, hozzáteszem, hogy azt a napot megelőzőleg este hajat mostam, mégis ZSÍROS VOLT MAGA A FEJBŐRÖM! Láttam én is a kivetítőn. A pórusok a zsírtól eltömődtek. Azt mondta a hajvizsgáló, hogy hegesedéseim is vannak, tehát ahol kihullott a haj, ott nem nő már vissza, mert eltömődött, és MINDEZ A RICINUS OLAJTÓL IS VOLT! LETILTOTT A HAJVIZSGÁLÓ A RICINUSOLAJRÓL, UGYANIS A ZSÍROSODÁSRA HAJLAMOS HAJÚAKNAK AZ EGY PLUSSZ LAPÁT AZ ELZÁRÓDÁSRA! Nvérkeringésttl. a hajam, nem nőtt, csak csomókban hullott. Hozzáteszem, nem is festem. Természetes barna. A száraz hajúaknak is módjával ajánlják a ricinus olajat, mert azok is bezsírosodhatnak. Tudjátok nekem mi szüntette meg a hajhullást és mitől kezdett nőlni? A Bánfi hajsampon+hajszesz+balzsam! Serkenti a vérkeringést, minden hajtípusra is van, és DM-ben meg Rosszmanban juthattok hozzájuk olcsóbban, mert a patika drága. Továbbá, ha dús hajatok van, érdemes kicsit ritkíttatni belőle, hogy szellőzzön a fejbőrötök. Ezáltak a hossza is megmarad. Fodrásznál ne engedjetek hajhabot se, se balzsamot, mert szar. Eltömíti. Nekem ezt mondta a hajvizsgáló. Használjatok Bánfi hajápoló családot, mellette a nagyon szíros hajúak mint én almaecetet. Csallán főzetet. A HOSSZÚ HAJ TITKA A FEJBŐRÜNK RENDES, JÓ VÉRKERINGÉSE. Masszírozni is érdemes a fejmasszírozóval is, ami serkenti a vérkeringést.
2015. júl. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!