Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kávé hajpakolást milyen...

A kávé hajpakolást milyen gyakran kell csinálni?

Figyelt kérdés
én ma próbáltam ki de nem volt türelmem 1 órán keresztül rajta hagyni így is használ ha fél órát volt rajta?
2009. aug. 19. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok válaszolni de leirnád hogy hogy is van ez a kávépakolás és mire jó?!:)
2009. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Na erre én is kíváncsi vagyok hogy is zajlik ez...leöntöd a fejed egy bögre kávéval? Cukorral vagy anélkül? tej van benne??
2009. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Hülyék xD

A Kávés hajpakolást azért használják hogy gyorsabban nőjjön a haj, de az eredménye az hogy az egész ház két napig kávészagú és a kád úgy néz ki mintha kiadós mákostészta után beleszartak volna XD


HAsználj inkább Bánfitermékeket az nem olyan macerást, és szerintem hosszútávon olcsóbb is emgvenni egy ezresét legalább két hónapra elég de szerintem négyre is bőven...

2009. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez komoly? Valaki azt hiszi,hogyha kávét pakol a hajára akkor nőni fog??? Ilyet se hallottam még!!!
2009. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát ja tényleg úgy nézett ki utána a zuhanyzó XD nekem nem lett olyan kávé szagú semmi még a hajam se annyira

nekem a bánfi nem használ de köszi a választ:)

2009. aug. 19. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

a kávés hajpakolás igenis jó

keressetek rá ezen az oldalon szinte csak pozitív véleméény van róla

2009. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy nem sokat változott a világ az elmúlt 30 évben.Amikor én voltam fiatal lányka,akkor arra mondták 100%-ra,hogy tuti hajpakolás,ha citrommal ápolod.Majd jött a tojás,és tej ápolása..Most meg a kávé..Azért nem mindig igaz amit írnak a neten vagy az újságban.A terméket el kell adni,és ha kell túlozni is lehet..De hát anno annak idején én is mindent kipróbáltam(és sokra hittem,hogy működik)..Ki tudja mi jön a kávé után?? Van valami tippetek??JA! Volt az ásványvízzel való hajmosás ami állítólag erősítette a hajat..Nos lehet ezeket is próbálni..ha jól emlékszem az ásványvizes hajmosás nekem tetszett...
2009. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!