Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt vettem észre, hogy a...

Azt vettem észre, hogy a nagyon sötétbarna/fekete hajú ismerőseim haja sokkal gyorsabban és szebben nő, mint a szőkéknek/világosbarnáknak. Lehet ebben vmi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg festetik, világosítják a hajukat, ez miatt elgyengül, és regeneráló funkciókat helyezi előtérbe a szervezet így nem tud olyan gyors tempóban nőni mint termszetes hajszínnél. Ha meg nem festetik akkor valószínűleg a gének, a világosabb haj és szem gyengébb génekre utalnak
2014. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általánosságban a világos haj vékonyabb szálú, az lassabban nő és sérülékenyebb. Nem mindig, de többségében így van. Húgommal hasonlítunk egymásra, de neki kék szeme van és szőke haja, nekem szinte fekete hajam és szemem. Az én hajam sokkal erősebb, hosszabb, és 2x annyi, mint neki.
2014. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne ijessz meg :D most lettem feketéből világosbarna remélem megnő hamar mert a derékig érő hajamat levágattam.
2014. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!