Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a plázacicá...

Miért van az, hogy a plázacicáknak szinte mindig szőke vagy fekete (sötétbarna) a hajuk?

Figyelt kérdés
Engem amúgy nem zavar, csak kíváncsi lennék rá! :)
2014. febr. 4. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb embernek (legalább is mifelénk) barna a haja, így ezek a legkirívóbbak.:D
2014. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, tényleg sose festik vörösre.
2014. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont úgy látom sokkal több a barna,egyenes,vasalt hajú.
2014. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ki akarnak tűnni,miért nem vörös a hajuk,első? :)) De én is észrevettem ezt,szerintem tetszik a "plázacica-ízlésüknek" :D
2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 10:25


Szerintem azért nem, mert a vörös az a rocker/punk lányok és a nagymamák (60-70 évesek) hajszíne. :) Legalábbis én így veszem észre mindig.

2014. márc. 1. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarna,majdnem fekete a hajam de nem vagyok plázacica:D

Szerintem beékelődött a köztudatba hogy a szőke az olyan cicababás meg pi(ts)ás és sokak szerint ez szép és szexi. Holott nem x)

2014. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!