Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény arról, ha egy...

Mi a vélemény arról, ha egy fiatal nő annak ellenére, hogy kezd őszülni, nem festeti a haját?

Figyelt kérdés

25-30 éves

sötétebb hajjal, amin jól látszik már 5-10 szál ősz is


Szerintetek mi az az ősz haj mennyiség, ami után már "illene", "kellene" foglalkozni vele?



2014. márc. 3. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Hogy igénytelen, és trampli.

Bocs.... de sztem a mai világban ez már-már alap elvárás... Az ősz haj kb ugyanaz a kategória mint aki szőrös hónaljjal mászkál. Egy szépséghiba, ami alapból talán fel se tűnne, de mivel a nők 99.5%-a befesti a haját, ezért aki mégsem, az felnagyítódik. Ráadásul nagyon egyszerű ellene tenni..., szóval kb a szépségápolás meg a jó frizura része.

Aki meg mást mond, az képmutató, vagy hülye, és csak magát áltatja. Vagy irtózatosan konzervatív. Persze biztos ők is megtalálják azt, akinek ugyanez tetszik.

Szóval az "illene" és kellene-re abszolút igen a válasz, hogy hány szál után azt nemtom, mer 5-10-et még ki lehet tépni, de ha hosszú hajad van, akkor azért "illene". Mondom ezt úgy, hogy semmi se kötelező, de azért fürödni is "illene", meg normális ruhát is, tehát ebbe a frizura is beletartozik.


25/F

2014. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kb 20szal. Nekem volt aki szivatette es cikizett most be van festve de sokaig nem volt.de miert lenne ez szepseghiba?
2014. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

Ez egy természetes folyamat, ami valakinél előbb,valakinél utóbb elkezdődik. Nem értem,miért kell mindent elnyomni,ami természetes folyamat. Undorító hozzáállás. Mellesleg mindenkinek a maga dolga,hogy mit csinál magával. És aki allergiás a hajfestékre? Én az életben nem festethetem a hajamat, 17 évesen sürgősségire kerültem miatta..nem fogom befesteni,ha őszülni fogok,akkor sem. Kockáztatni az életemet a divatmajmok kritikája miatt? Nem,köszi. Aki szeret, és elismer az magasról tesz majd arra,hogy van pár ősz hajszálam. A többi véleményt meg magasról lesz.rom.

25/L

2014. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Előző: hennával és indigóval lehet szép szineket festeni, úgyhogy annak sem kell fehér hajjal mászkálni, aki allergiás a vegyi festék valamelyik összetevőjére.


Szerintem nem pont igénytelenség, ha valaki őszül és nem festeti a haját, mert ettől még lehet tiszta, ápolt, de az tény, hogy öregit. Kevés kivételtől eltekintve mindenki legalább egy tizessel többnek néz ki a koránál őszen, mint festett hajjal.

2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es!


Hennára, indigóra ugyanúgy lehet allergiás valaki!

Az, hogy természetes anyag, nem jelenti azt, hogy mindenki biztonsággal használhatja.

2014. márc. 6. 15:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg nekem a henna nem fogta meg! Pedig feketét vettem,ami elvileg erős, és semmit nem használt. Színezőkben is van sokszor fenilén diamin, amire allergiás vagyok,tehát az is kilőve. Meg kell majd tanulnom méltósággal megőszülni,ennyire egyszerű...
2014. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: a PPD-t már sok festékben lecserélték másra )paratoulén-diaminra). Azt sem vitatom, hogy a növényi szinezők is válthatnak ki allergiás reakciókat.

Aki allergiás, annak ajánlott még a melirozás, mert ott sem ér a fejbőrhöz a festék.

2014. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!