Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem kéne furcsán érezzem...

Nem kéne furcsán érezzem magam ettől, de mégis. Miért?

Figyelt kérdés

barátom (akivel nem rég,kb 2 hete vagyunk együtt) fodrász...és szeretné levágni a hajam.

édesanyja is fodrász,s múlt nap ott előttem tárgylták hogy mit csinálnának a fejemmel.

viszonylag hosszú hajam van,és szeretném még növeszteni,s ők úgy gondolták hogy végnénak belőle kicsit,és lépcsőzetesre alakítanák


nem tudom,hogy miért nem tetszik inkább az ötlet: azért mert barátom csinálná,vagy azért mert félek megválni a hajamtól


ez hülye kérdés :D tudom...de ti mit gondoltok erről?


2014. febr. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy NEKED kell eldöntened, hogy akarsz-e és ha igen, mikor akarsz vágatni a hajadból.

Akár a barátod, akár nem, akár fodrász, akár nem, neki és az anyjának az égvilágon semmi köze hozzá.


Én nem engedném, ha épp nem akarnék vágatni. És akkor se biztos, hogy belemennék, ha épp hajvágáson gondolkoznék. Van bevált fodrászom, és egyébként is előbb meg kellene ismernem a munkáit, hogy bízzak a "tudományában".

2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy növeszteni szeretnéd, az meg egy másik, hogy most milyen a formája. Lehet, hogy nem véletlenül javasolják a hajvágást, gondold át, tényleg szép most a hajad? Jó a frizurád? Ha csak formát adnának neki, attól nem lesz rvidebb, de természetesen neked kell eldöntened, akarsz-e változtatni, nem nekik.
2014. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor engedd neki, hogy levágja a hajad, ha te is szeretnéd. A te hajad,semmi köze hozzá. Aki fodrász, az nyilván sokszor elgondolkodik, mit csinálna egyes emberek hajával.
2014. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!