Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, hogyha mensi...

Lehetek terhes, hogyha mensi elotti napon teszteltem, az persze negativ volt, meg is jott masnapra a mensim. De megis olyan furcsan erzem magam. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem vagy terhes, vagyis 0,1% esély van rá... Amikor nekem nem jött össze a baba, nekem is voltak ilyen képzeteim. sajnos, az ember, ha nagyon szeretne valamit, hajlamos, "beképzelni" dolgokat. Mikor fél év után sem sikerült, nálunk, a baba, akkor úgy döntöttem, nem foglalkozom annyit vele, majd jön, ha akar. és, meg is jött. Azóta meg is született, szép kisfiú...Nyugi, sikerülni fog, csak ne stresszelj annyit rajt....
2009. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!