Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Olyanok tapasztalatát...

Csajok! Olyanok tapasztalatát kérem, akiknek van bajszuk (többi lent)?

Figyelt kérdés
Eddig szokitettem,de elég hamar lekopik így eléggé azon aggyalok,hogy kiszedegetem csipesszel. Szerintetek meg fog erősödni? Kérlek tényleg CSAK az írjon,akinek van ebben tapasztalata és csinálta már. Nem akarom,hogy visszafordíthatatlanná válljon a helyzet...

2014. febr. 22. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs durva bajszom, csak néhány sötétebb pihe, de én csipesszel szedem már 3 éve. Nem erősödik meg a szőr egyáltalán, de nem is igazán gyengül. Én most akarom kipróbálni a végleges szőrtelenítő krémet, de hát kicsit borsos az ára. Szerintem egyébként a bajuszgyanta a legjobb, sokáig nem látszik a szőr, de elég fájdalmas. Monduk a gyanta mikor nem az.. :)
2014. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sima, hagyományos szőrtelenítő krémmel távolítom el. Kb. másfél hétig le van róla a gondom .
2014. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én régen kozmetikussal gyantáztattam,most már magam gyantázom. 2-3 hétig nem nő ki, és nem fáj annyira,mint gondolná az ember. Szerintem ez a legjobb megoldás,mert csipesszel sokkal jobban fáj és macerásabb is :)
2014. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
hehe bajsz!
2014. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyantatol tuti nem erosodik viszont hazilag ha nem jol csipeszelsz csak levagod es attol erosodhet..

Egy kozmetikus.

2014. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 8 éve szedem a bajuszomat, egy jó minőségű csipesz kell hozzá, semmi más, eleinte kozmetikus csinálta, de már 6 éve magamnak megoldom. A csipesztől nem lesz erősebb.
2014. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szedem, ettől nem erősödik.
2014. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én már fiatalon elkezdtem szedni mert nekem is nagyon látszott, először nekem is szőkítve volt aztán a kozmetikus gyantázta. később énis csipesszel szedtem most már gyantázom magamnak és nem erősödik de ez attól is függ hogy hány éves vagy még serdülőkorban megerősödhet mivel magas a hormontermelés, de később mindenképp ritkulni fog szerintem. ne félj a gyantázástól.. rosszabb tuti nemlesz!
2014. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
pffuj ti bajuszos lányok vagytok o.O
2014. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elhiheted utolsó, hogy nem véletlenül szedem.
2014. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!