Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok tapasztalatát várnám...

Azok tapasztalatát várnám akiknek a nem várt mensi utáni héten a tesztek még negatívak voltak. Mikor lettek két csíkosak?

Figyelt kérdés
Most hétfőn kellett volna megjönnie, de nem jött. Tüneteim nincsenek nagyon ,talán csak a megjön érzés . Teszteltem többször is reggeliből, mindegyik negatív.
2009. jan. 9. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Tünetként még esetleg a bő folyást tudom megemlíteni. Ez még "csak" 4 napos késés, de nekem egyáltalán nem szokott.
2009. jan. 9. 08:23
 2/8 anonim ***** válasza:
5 napos késés után délután Medilab és Gravi HCG teszteket néztem.
2009. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó menses május 15-én volt, június-ban még az összes tesztem negatív volt, görcsöltem, megjön érzésem volt. De nem jött. július 7-én teszteltem pozitívat. Most 31 hetes vagyok.
2009. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én dec 26.-ra nem vártam és nem is jött. Jan 5.-én csináltam tesztet negativ lett,másnap ugyszintén és 7.-én pedig már pozitív. Ugyhogy 12 nap után mutatta ki. Várj még pár napot nyugodtan. Ja! És tünetem még most sem igazán van ,nekem is csak egy kissé megjön érzésem volt,meg talán mostmár mintha a mellbimbóim kissé "égnének".
2009. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor még van remény ;)
2009. jan. 9. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!nekem ez a 9.napom hogy késik.még negatív.az elsőnél is két hét után lett pozítív a tesztem.
2009. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia nekem a 30 napon - lett, de a 47-en gravi hcg vel nappali vizelettel +!!
2009. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok, még annyit hogy én teljesen száraz vagyok, és mindjárt megjön érzéses.
2009. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!