Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan kismamák tapasztalatát...

Olyan kismamák tapasztalatát várom, akiknek Nyíregyházán beindították a szülést, mert már túlhordta a babát! Tegnapra voltam kiírva, és ma mondta a doki, hogy ő egy hétig engedi! és ki kinél szült?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia. én épp 40 hetesen voltam amnion, és 1 újjnyira tágultam. akkor hazaengedtek, nem a saját dokim csinálta. másnap nst, mondtam, néha fájok kicsit, de semmi. 40+2 naposan újra amnio, mondta a doki, hogy 3 újjnyira tágultam, vizsgálat közben ment el a dugó, úgyhogy mondta, na ez szép nap lesz. :) 11kor repesztett burkot, kaptam oxitocint, és 15.25kor anya lettem. a dokim Orosz László. nagyon meg vagyok vele elégedve. :)))))))))))))))))) te hogy állsz még? ki az orvosod?
2009. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

szia!

én tegnap voltam először amnion! akkor a dokim (dr. petróczy ottó) közölte,hogy bő egy ujjnyi! na ez eléggé elkeserített! ma voltam nst,és holnap megint amnio! az nekem fájt tegnap is,és szerintem holnap is fog! hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy holnap mennyire leszek nyitva! köszönöm a válaszodat!

2009. márc. 11. 11:39
 3/14 A kérdező kommentje:
ja! az oxitocin beadása után mennyi időre,és milyen időközönként jöttek a fájások?
2009. márc. 11. 11:40
 4/14 anonim ***** válasza:

az első amnio nekem is fájt, de amit már a saját dokim csinált az egyáltalán nem. még van esélyed, hogy a holnapi neked is szép nap legyen :)))))

szal 11kor repesztés, és lassacskán kb 1 óra múlva kezdtek jönni a fájások, de még nem durvák... mondtam is a szülésznőnek, hogy ettől rinyál mindenki? aztán 1 óra körül már beszélni sem volt kedvem, mert akkor már durva fájások voltak. 2kor kezdődtek a tolók... azt hittem a Babóm visszafelé mászik, mert nem akarat kifelé jönni. de aztán megtalálta az egyest, és irány kifelé.... hogy hány percesek voltak a fájások, arról fogalmam sincs, mert nem néztem. annyira emlékszem, hogy 12, fél 1 körül mi a férjemmel már 5 perceseket számoltunk.

2009. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja egyébként izgulsz már? vannak fájások?
2009. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
izgulni izgulok,most leginkább a beöntéstől,meg a gátmetszésről,ami állítólag nem is fáj! de fájásom nem nagyon van,este felé szokott lenni folyamatos mensi szerű görcs,ami egy idő után elmúlik! nagyon kíváncsi leszek,hogy milyen lesz,csak ez a várakozás a legrosszabb!!!
2009. márc. 11. 11:58
 7/14 A kérdező kommentje:
a repesztés az milyen volt? sokáig tart? fáj?
2009. márc. 11. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:

én sem bírtam már várni. ne izgulj. a beöntés egyáltalán nem fáj, a gátmetszés meg, ... szülés után kérdeztem a férjem, hogy csinált a doki? erre Ő, nem érezted? akkora tűt vágott belém, én meg észre sem vettem. szal nem fáj.... illetve nem érzed:)

és nyugi, én is 3 újjnyira voltam, mikor te újra mész amniora. ha szerencséd van, akkor te is gyorsan tágulsz... nekem azt mondta Orosz, hogy 2re megszülök, csak lelassult a végső tágulás, ezért lett plusz 1,5 óra. ne izgulj. élvezd ki az utolsó perceidet a pocakoddal.... hiányozni fog. nekem legalábbis irtóra. pedig már 3 hónapja szültem, de még mindig

2009. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
most látom... a repesztés az kicsit kellemetlen volt. de nem fájt annyira mint az első amnio. csak már annyira érzékeny, hogy kellemetlen
2009. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja amúgy nem sokáig tart. szerintem egy perc sem volt, minden készülettel együtt.
2009. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!