Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köldökpiercinges kérdés. Mit...

Köldökpiercinges kérdés. Mit csináljam vele?

Figyelt kérdés

[link]


most így néz ki.. gyakran volt, hogy begyulladt, de ennyire még soha. fél éve van meg, mostmár lassan teljesen meggyógyulnia kéne.. kivenni nem tudom, mert nagyon szorosan rá van tekerve a pc, és nem tudom kitekerni..



2014. febr. 22. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ki kéne cserélni hosszabb szárú ékszerre, mert az is okozhat ilyen problémákat, valamint (bár nem írtad, hogy mivel kezelted eddig) be kéne szerezned Octenisept nevű fertőtlenítőt, mert az is sokat segítene rajta.

és én a helyedben visszamennék oda, ahol csináltattad.

2014. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húha.. elég csúnya. Mivel kenegeted? Nekem a piercinges a Tetran kenőcsöt ajánlotta és tényleg bevált. Naponta többször kend be vele, tiszta kézzel, és kicsit forgasd is bele a lyukba, hogy mindenhol kapjon.

Szerintem víz se érje, semmiképpen!

Egyébként én a helyedben visszamennék oda ahol csinálták, mert ennek már 2 hónap után maximum meg kellett volna gyógyulnia. Lehet, hogy segítenének kivenni, vagy tanácsot is kapnál, illetve a piercinget sem ártana fertőtleníteni. Szóval, ha nem is tudsz ugyanoda visszamenni, keress egy piercingest!


21/L

2014. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csúnya... szerintem mindenképp menj vissza, vagy keress fel mást, mert maximum 2 hónap alatt már rég be kellett volna gyógyulnia...
2014. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyél betadine kenőcsöt vagy oldatot, naponta többször kend be vele és esetleg tegyél rá ragtapaszt (akkor nap közben is fertőtlenít a betadine). Én ezt csináltam amikor begyulladt 1-2 hét alatt teljesen meggyógyult, azóta semmi bajom :)
2014. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!