Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre csináljam holnap a...

Milyenre csináljam holnap a hajam?

Figyelt kérdés
Nem lesz semmi alkalom csak suli,már unom a hajamat mindig össze fogva van vagy simán. Hátközépig érő sötét szőke hajam van. (De azt szeretném hogy copfba legyen)
2014. jan. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress innen ötletet!Néha megnézem ennek a csajnak a videóit, és bár nem szimpatikus nekem, de jó ötletei vannak és érthetően is prezentálja.

[link]

2014. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 26. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég sok ötlet van :)


(alul older posts-al tudsz visszább menni)

2014. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most a legjobban az tetszik, ha valaki szépen összefogja a haját középmagasan lófarokba, majd egy kisebb tincset leválaszt és hármasfonással befonja. A fonatot pedig szépen körbetekeri a hajgumim, hogy szép formája legyen. Nagyon egyszerű, de szerintem nagyon mutatós. :)


Viszont ha, nagyjából egyforma hosszúságú a hajad, halszálka fonást is csinálhatsz. Nagyon egyszerű, mégis nagyon mutatós. Annyi az egész, hogy kettéválasztod a hajad, és mindkét tincsnek a külső széléről 1-1 kis tincset leválasztasz és keresztezed őket. És így haladsz végig. :)

Itt egy videó hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=TlVfXwrzda4

2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!