Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hogy csináljam...

Segítség! Hogy csináljam vissza a hajszínemet?

Figyelt kérdés
Szőke voltam (mézszőke), ma befestettem a hajamat mogyorószőkével (Syoss 6-09es) és sötétbarna lettem!!!! Hogyan legyek újra szőke?? Segítsetek légy szi'!!!!!
2014. jan. 11. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Így jár aki Syoss-sal fest :) Várj vele 2-3 hetet, utána menj fodrászhoz, hogy szívassa le. Te is megcsinálhatod, de akkor is legalább 2 lépésben kell leszívatni a sötét barnát. Ha teljesen kímélően akarod festeni, akkor legalább 3 hónap és sok-sok pénz. Nem lett volna olcsóbb venni egyszer egy drágább hajfestéket?
2014. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

soha semmi bajom nem volt a syoss-szal, sőt ez volt az egyetlen boltban kapható festék, ami 2 hétnél tovább takarta az ősz hajszálakat.... annyit hibáztam, hogy 6-os árnyalatút vettem az amúgy 8-as hajamra és sajnos csak utólag vettem észre. Amúgy a drágább festékek sem érnek fikarcnyival sem többet, mint az olcsóbbak. 20 éve festem a hajamat, van némi tapasztalatom...


egyébiránt most jöttem a fodrászomtól aki profi és gyönyörűre visszacsinálta a hajamat:P

2014. jan. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!