Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném hajamat be festeni,...

Szeretném hajamat be festeni, de nem tudom hogy igazán hogy is álljak hozzá! Festeni tiszta hajat lehet, vagy lehet több napos is? Vizes vagy száraz kell legyen a haj? Szőke kék szemű vagyok, jól állna-e nekem a vörös szín?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább akkor fesd ha már zsírosodni kezd, ne a frissen mosottat. Száraz hajra kell a festéket kenni. A vörös egy dögös szín, a szőke inkább olyan ártatlan, nagy a különbség, de sokaknak jól áll. Arra számíts hogyha megunod, akkor a vöröstől a legnehezebb megszabadulni. Festéket meg fodrászkellékesből vegyél, ott jobb fajtákat kapsz olcsóbban mint DM és társaiban.
2014. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!