Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 napos kislányom bőre...

12 napos kislányom bőre száraz, mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Angliában szültem császárral a 41. héten. A kislányom bőr szárazságára (hámlik nagyon) a védőnők azt mondták, hogy csak babaolajat használjak. Miért ilyen neki? Mit javasoltok fürdetésre és egyéb kezelésre?
2011. júl. 24. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Angliában lehet-e kapni gyógyszertárban kikevert babafürdetőszert. Ez lenne a legjobb, mert anélkül, hogy szárítana, mint a babaolaj, visszapótolja a zsírt. Különben minden babának lehámlik születése után a bőre, hisz a 9 hónapos vízben ázás eléggé megviselte :) [link]
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja! Természetesen gratulálok!!!
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van ott hidrofiles fürdető, akkor azt, ha nem akkor, esetleg kérj meg valakit, hogy itthonról küldjön. HA bekened vele a babád, akkor hagyd rajta a következő fürdetésig, mindent megold. EZ a krém mindentől mentes, tehát nincs illat és paraben benne, és egyéb adalékok.
2011. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy ne a babára kend az olajat, hanem a fürdővízbe tegyél pár cseppet! Nekünk így bevált! :D
2011. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: amit az első hozzászóló írt, azt javasolom én is, tehát a gyógyszertárban kikevert hidrofill nonioniucum. Azt hiszem így hívják.
2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia


Angliabol vagyok en is es itt az E45os furdeto olaj es furdeto krem olyan mint otthon a gyogyszertari.Itt nem lehet a gyogyszertarban kikevertetni semmit (csak ha orvosi receptet viszel).


[link]

2011. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok a babahoz:) ez lemaradt a vegerol :)
2011. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia.az én kisfiam 3 hetes,nekünk a doki írt fel fürdető kenőcsöt ezt patikában lehet venni.ezzel kell fürdetni és ápolja a bőrét.mi nem használunk neki babás tusfürdőt,mert sok baba allergiás ezekre a kozmetikumokra.szintén patikában lehet venni napraforgó olajat,fürdés után azzal szoktam neki bekenni a hajlatokat meg ahol hámlik vagy száraz a bőre.de már egy pár napja nem is kellene hogy használjam az olajat mert már nem száraz a bőre.ja és nekem azt mondta a védőnő hogy ne hintőporozzam be a babát mert az csak szárítja a bőrét.csak a kökdökét hintőporoztam.ha bármi kérdésed van írj nyugodtan
2011. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Én mind a két gyerkőcnél amikor száraz volt nagyon a bőrük gyógyszerész tanácsára kipróbáltam, hogy a fürdővízbe öntöttem egy kis tejet, amibe cseppentettem étolajat. Gyönyörű lett a bőrük. :)

2011. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!