Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak 3 hónapos...

Mit használjak 3 hónapos babám száraz bőrére?

Figyelt kérdés
Hidrofiles fürdetőt használunk, de ennek ellenére nagyon száraza bőre. Kellene valamilyen krém, de nem tudom, hogy milyet használjunk?
2010. máj. 11. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
babaolaj.
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk írt fel a gyermekorvos gyógyszertárit. Olyan kikeverős, bazi nagy tégelyben. Már én is azt használom, mert az én bőröm is nagyon száraz! :-)
2010. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyógyszertári fürdetőtől volt száraz a bőre, próbáltunk mindent, gyógyszertárit, nivea, gabi, babe, több tíz ezerért vettem tusfürdőket testápolókat, aztán barátnőm adott neogranormont, és attól 4-5 nap alatt szép bőre lett, azóta csak azt használjuk, fürdetőtő és testápolót, és csak 600 ft.

Próbáld ki hátha nektek is beválik.

2010. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pár csepp olívaolaj a fürdővízve,neogranormon.
2010. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári fürdetőkrém.

Én a 14 hónapos lányom arcát minden reggel és este bekenem vele.

2010. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a babe termékek válltak be, úgy mint fürdető, s testápoló. nem olcsó, de nagyon jó. Sőt, a lányom (4éves), minden fürdetőre allergiás, csak ezt tudjuk használni! Ezt a testápolót 2 hónapos fiamnak ajánlotta a drnő, nagyon száraz volt a bőre. Szépen 'helyretette', azóta csak ezt használjuk.

www.pezomed.com/termekek_babe.php?almenu=2&termek=20#anci

2010. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidrofiles testápoló. Kevertetni kell. Irasd fel receptre, mert úgy olcsóbb.
2010. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Babe termékek jöttek be. Kiütéses és száraz volt a babám bőre. Az érzékeny bőrű babáknak szánt fürdető és testápoló 2 nap alatt rendbe tette. Igaz nem olcsók.
2010. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!