Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú hajat tudnátok...

Milyen fazonú hajat tudnátok elképzelni az arcomhoz?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy megint vágatok, egy éve még derékig érő hajam volt, aztán vállig érőre vágattam (rövidebbre szerettem volna, de a fodrász megtartotta, mert félt attól, hogy nagy hossz után megbánnám.)


A hajam vastagszálú, nagyon dús, ha nem vasalom, akkor furán hullámos, tehát nincsenek benne olyan határozott ívek, csak besütés, beszárítás után.


Jelenlegi hajam: [link]



2014. febr. 20. 13:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne vágass a hosszából, nekem nagyon tetszik a hajad. Ha esetleg gondolkozol frufrun akkor az oldal frufrut javasolnám, de nakam tetszik így is ahogy most van.

2014. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok és ilyen szemmel nézve szerintem Neked nagyon jól állna egy jó rövid haj. Kár, hogy a fodrászod lebeszélt róla. Nagyon szép arcod van, de kicsit hosszúkás formájú. Én mindenképp egy jó rövidet vágatnék a helyedben. Szívesen segítek. Ha gondolod, akkor írj egy üzit. :)
2014. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!