Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú hajat tudnátok...

Milyen fazonú hajat tudnátok elképzelni az arcomhoz?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy megint vágatok, egy éve még derékig érő hajam volt, aztán vállig érőre vágattam (rövidebbre szerettem volna, de a fodrász megtartotta, mert félt attól, hogy nagy hossz után megbánnám.)


A hajam vastagszálú, nagyon dús, ha nem vasalom, akkor furán hullámos, tehát nincsenek benne olyan határozott ívek, csak besütés, beszárítás után.


Jelenlegi hajam: [link]



2014. febr. 20. 13:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Régebben volt oldalt is elválasztva a hajam, de szerintem így sem rossz, és a környezetem se mondta soha, hogy rosszul állna, főleg, hogy ezt az elválasztást az elején fodrászok ajánlották.

(Ráadásul a white hair hajszalonban, amire még nem is mondanám azt, hogy kisfodrászat.)

2014. febr. 20. 17:54
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha pontosan tudod, hogy mi a legjobb neked, akkor minek kérdezel?
2014. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mert nem az volt a kérdésem amire válaszoltál. :)


"Gondolkoztam azon, hogy megint vágatok..."

2014. febr. 20. 18:05
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem a mostani hajamra kértem reagálást, hanem rövidebb fazonokra vagyok kíváncsi.
2014. febr. 20. 18:06
 15/22 anonim ***** válasza:

Na, én pont arra válaszoltam.

Tudod, a jobb alsó sarokban lévő kicsi százalék alapján tudod beazonosítani az embereket!

2014. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Üzenetekre nem válaszolsz? :)
2014. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha kérdezel valamit, miért kell felháborodni a válaszokon? Nem értem.. "Milyen fazonú hajat tudnátok elképzelni az arcomhoz?" Ebbe a kérdésbe márpedig belefér az, hogy elmondják, hol kellene szerintük a választéknak lennie... Mindegy. Szerintem a hosszát hagyd békén, esetleg egy kis ritkítást kaphatna a vége. És szerintem is oldalválaszték! Bár amelyik válaszoló ezt javasolja, szimplán le lesz oltva.. :)
2014. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azért van a kérdéskiegészítés szerintem, hogy az ember pontosítsa a kérdését. És ezt nem leoltásnak szántam, csak nem szeretem, ha valaki úgy válaszol, hogy nem olvassa el alatta is a leírásokat. A tanácsokat pedig köszönöm.
2014. febr. 20. 18:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Írtam megint üzenetet folyamatosan írok :D
2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hú, tudom, nagyon off, de meg tudnád mondani milyen rúzs van rajtad a képen? régóta keresem a tökéleteset, azt ami pirosas-rózsaszínes árnyalatú és matt. a tiéd nagyon tetszik
2014. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!