Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú hajat tudnátok...

Milyen fazonú hajat tudnátok elképzelni az arcomhoz?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy megint vágatok, egy éve még derékig érő hajam volt, aztán vállig érőre vágattam (rövidebbre szerettem volna, de a fodrász megtartotta, mert félt attól, hogy nagy hossz után megbánnám.)


A hajam vastagszálú, nagyon dús, ha nem vasalom, akkor furán hullámos, tehát nincsenek benne olyan határozott ívek, csak besütés, beszárítás után.


Jelenlegi hajam: [link]



2014. febr. 20. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ne nyúljon hozzá, mert így gyönyörű!
2014. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
2014. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg ez nem áll jól ez a középen elválasztott,legyen oldalt a választék,rövidebb mondjuk vállig érő és fokozatos ,meg nekem a színe túl sötét a hófehér arcodhoz.
2014. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Krisztii! :D
2014. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez az eredeti hajszínem.
2014. febr. 20. 13:47
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Egy kicsit hosszúkás a fejformád, ezért mindenképpen valamivel rövidebb hajat javasolnék.

Magas a homlokod, ezért egy teljes frufru vagy oldalfrufru biztos, hogy jól állna.

Ilyesmire gondolnék:

[link]

2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
a hosszúkás archoz hosszú, egyenes, középen elválasztott frizura választását minimum 2 év szabadságvesztéssel büntetném
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha pedig valaki normálisan megnézi a képet, az látja, hogy az én hajam nem középen van leválasztva, hanem a középvonaltól jobbra, a jobb orrcimpámnál van a vonal találkozási pontja.
2014. febr. 20. 17:35
 10/22 anonim ***** válasza:
a középen elválasztás nem azt jelenti, hogy pontosan középen... a te hajad a középtől kb 2 centire van elválasztva, de ez még bizony a középen kategóriába esik... oldalt kéne elválasztani, kb ott, ahol a képen a jobb szemed pupillájának a közepe van. az az oldalt elválasztás
2014. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!