Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lófarokban összefogott haj...

A lófarokban összefogott haj tényleg gyorsabban nő? 15/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem igen! még a nyáron készült nyaralásos képeken hosszú volt a hajam, és én állandóan copfban hordom, szóval nem igazán látom, hogy milyen hosszú, viszont a képeken ledöbbentem...soha nem gondoltam volna hogy hátulról az már ennyinek látszik!sajnos ezeket a képeket már csak azután láttam miután a fodrász levágta a hajamat(25-30cm-t legalább!!)

szóval én úgy gondolom hogy befogva igenis gyorsabban nő

2009. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

öööö

szerintem ő csak úgy gondolta, ha már nem vasalod ki de így nem érzed szépnek akkor fogd össze, hogy ne lászódjon annyira, hogy hullámos O.o , mert valóban a hajvasalástól viszont nem nő

2009. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

19:56!

te úgy is alszol hogy nem bontod ki a hajad? :O nemsemmi.

2009. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsabban nő, mivel húzódik és a hajhagymák úgy "védekeznek ellene", hogy próbálják lazítani, vagyis növesztik a hajat. Viszont tényleg igaz, hogy hosszútávon nem tesz jót a hajhagymáknak, mert ugyan gyorsabban nő a haj ha rendszeresen összefogod, de az imént leírtak miatt egy idő után hullásnak indul a haj, mivel a hajhagymák túlzott igénybevételnek voltak kitéve.
2009. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nemnő gyorsabban, csak nem látod. mint az aki a képes kommentet írta. csak képeken látta, és else hitte h már ilyen hosszú. mivel nem látta túl gyakra. a kibontott hajadat meg mindennap látod.


amúgy ha nem vasalod, és levágatod a töredezett részeket akkor télleg gyorsabban fog nőni, mintha vasalnád és hagynád h mégtovább törjön.

2009. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem a nagymamam monta hogy ha kétcofba vagy 1 fonom a hajam akkor gyorsaban nől és utána olvastam és igaz nekem be vált
2009. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!