Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lófarokban összefogott haj...

A lófarokban összefogott haj tényleg gyorsabban nő? 15/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

ki mondott ekkora b*aromságottt???



azért látod hosszabbnak a hajad mert ha lófarokban van akkor rövidebb,ha meg kiengeded akkor meg hosszabbnak tűnik-..-

2009. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
állítólag igen. bármily módon összefogott.
2009. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ez kb annyira igaz, mint az, hogyha vered a farkad, megvakulsz :D
2009. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne adj semmilyet :) azzal én is tisztában vagyok hogyha összevan fogva rövidebbnek tűnik -__- ... Nővérem mondta.. egyébként ;)


második válaszadó köszi

2009. dec. 9. 13:43
 5/16 A kérdező kommentje:
XDD
2009. dec. 9. 13:43
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
második vagyok. nekem fodrász mondta. én is csodálkoztam. azt mondja, nem tudja mitől, de így van.
2009. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nincs így. csak úgy látod, mivel ha lófarokban hordod, akkor nemlátod annyit a hajadat kibontva, ésha nemléátod mindennap, csak ritkán, akkor feltűnőbb ha nőtt.
2009. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
tuti nincs így. nem is javasolják a coffozást, mert rossz a hajhagymáknak sokáig. na szóval a hajhagymák is a szabadságra szavaznának :D meg elkezdhet jobban hullani a hajad ha minden nap összefogod (pl nekem amikor minden nap szoros coffba kötöttem a hajam, amikor kiengedtem, fájt a fejbőröm...)
2009. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt vettem észre, hogy akkor nő gyorsabban ha úgy havonta, két havonta elmegyek, és levágatom a töredezett végeit a hajamnak... Gondolom ebben még lehet is valami, hisz a haj nem fölösleges dolgokra fordítja az energiáit, hanem a növésre. A lófarokról még nem hallottam ilyeneket, nem is hinném, hogy igaz lehet.
2009. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát igazából nekem azért nem nő a hajam, mert vasalom, elég hullámos és nővérem mondta,hogy ne vasaljam, hanem csak fogjam össze és ne csináljak vele semmit és így majd gyorsabban nő.. de ezekszerint ez nemigaz :/
2009. dec. 9. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!