Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajszínről?

Mit gondoltok erről a hajszínről?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon roncsolná a hajam, ha befesteném? Olyan középbarna hajam van kb..


2009. dec. 7. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vad. Tök jó színe van. Amugy anyámnak is vlmikor még középbarnahajszíne volt, ma meg erre a színre törekszik.. cs vhogy sosem találja el az árnyalatot xD nem mellesleg nem hiszem h jobban roncsolná mint más, de tény, hogy hosszú távon a hajfestés tönkre teszi a hajat. de megfelelő ápolás, rendszeres vágás, jó minőségű festék és alapból erős haj, akkor nem para. szerintem. de hajrá nekem nagyon tetszik ;)
2009. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez még nem olyan vészesen roncsolná,mint a szőkítés.De gondold meg jól,mert ez a hajszín csak nagyon világos bőrűeknek áll jól. A zöld szemet szépen kiemeli^^
2009. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt ilyen szinü,rubinvörös a neve:)nekem szökésbarna az eredeti hajam és most fekete a hajam,de ez roncsolja uyghogy most növesztem le,viszont amikor ilyen szinü volt az nem roncsolta a hajamat egyáltalán de én azt anno szinezövel csináltam és mikor leakartam szedni akkor bizony lekellett szivatni a hajamat mert nem kopott ki belöle és még mai napig (5éve volt vörös a hajam)találok a hajamban vöröset ugyhogy nagyon vigyázz vele,mert ezt is mint a feketét ,ha megunja az ember bizony lekell szivatni vagy lenöveszteni,de szinezövel nem roncsolja.szóval ahogy akarod:)
2009. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a hajszín nagyon dögös, de azért gondold át, hogy ez hozzád biztos illene-e. :)
2009. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés embernek áll jól. Pedig szép szín.
2009. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem festetném ilyenre a hajam, mert hozzám nem illene, de nekem is tetszik. Szerintem ha jó minőségű festékkel csinálja egy hozzáértő fodrász nem roncsolja jobban a hajat mint bármelyik szín. Egyébként a hajad minőségétől függ, hogy mennyire viseli majd meg a festés. Ha nincs különösebb problémád a hajaddal konzultálj a fodrászoddal és próbáld ki a színt.
2009. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!