Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti jartok kozmetikusho...

Csajok! Ti jartok kozmetikushoz arckezelesekre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok...kissé miteszeres az arcom, amúgy nem vészes :) csak eddig jártam kozmetikushoz nagy kezelésre, de 4000-5000 ft szokott lenni plusz még 6200 ft arctejre és hidratalo kremre....15 évesen nekem nincs ennyi pénzem ugyh a kezelést ki hagynám...ti mit szoktatok csinálni ha miteszeresek vagytok? Gondolom nem mindenki járkál kozmetikushoz....a helyesírási hibákért pedig bocsi csak telorol írtam :)

2014. febr. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzám sokan járnak,de nem ilyen magas árral dolgozom.Érdemes,de talán keress egy másik kozmetikust.
2014. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te mennyiért csinálsz tini kezelést?:) és mennyi az ideális ar? MErt csináltak már 3150ft ért és az jó ár volt :)
2014. febr. 6. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem járok kozmetikushoz,mert utálom + csak pár pattanásom szokott lenni a bőrömön és azt lekezelem.szóval nekem fölösleges lenne.
2014. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mitesszerektől a legkönnyebb megszabadulni, kamillás gőzölés után kitágulnak a pórusok (de akár forró fürdő után is), akkor tiszta(!!) kézzel kinyomkodod őket vagy csinálsz házi mitesszer tapaszt és azt kened fel, kiszedi az összeset. Googleban keress rá, tej+zselatinpor kell csak hozzá.

A kozmetikus nálunk is nagyon drága és szerintem nagyon nem éri meg mert amit ő csinál arra bárki képes otthon is. A krémjei meg szintén drágák és nem jobbak az olcsó boltinál (ami ugyanúgy biocucc).

2014. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!