Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jövő héten kozmetikushoz...

Jövő héten kozmetikushoz megyek, mit fog velem csinálni? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés!

Hát amit kérsz! :)

Tisztítás (azaz agyonnyomorgatja, töri a bőrödet, hogy hetekig gyógyuljon utána), gyanta...stb. Honnan tudjuk, miért mégy?

2014. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi... elfelejtettem leírni. Arckezelésre megyek. Tisztítani miteszereket plusz kicsit valamit kezdjen a problémás arcbőrömmel. Hátha tud segíteni rajta mert egyszerre zsíros és száraz főleg így télen.


Igazából arra lettem volna kiváncsi h mennyi ideig tart egy ilyen kezelés, nagyon szenvedős-e, kell e a kometikussal beszélgetni közben, kell e mondani h mit kérek v ő ránéz az arcomra és tudni fogja.

2014. jan. 4. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell mondani, hogy mit szeretnél, nem tudja magától :D

Másfél óra max. Először lemossa az arcodat tonikkal, radirozza, gőzöli, aztán kinyomja a mitesszereket és a pattanásokat ( ez a rész a fájdalmas benne, de tűrhető ), majd lefertőtlenit és feltesz egy regeneráló pakolást.

Személyfüggő,de szerintem tuti beszélgetést fog kezdeményezni, hogy neki és neked is gyorsabban teljen az idő.

2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. jan. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!