Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmegyek kozmetikushoz...

Ha elmegyek kozmetikushoz akkor mit tud csinálni a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
Már úgy értem hogy csak kisminkel vagy valamilyen kezeléssel leszedi?
2009. dec. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gőz, majd kinyomkodja.Mondjuk nekem nem használt, jártam pár hónapig, de nem javult, szóval eldöntöttem, hogy nem fizetek azért, hogy "kínozzanak":)
2009. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kozmetikushoz menni ilyen probléma miatt, mert nagyon drága. Én is csak azért mentem el, mert árpáim voltak, és azokat házilag nem tudtam eltüntetni.

Meg kell várni, amíg beérnek, és akkor kinyomni, amíg a piros el nem múlik korrektorozd. Nem helyes, de amíg érik egy pattanás azt is korrektorozni szoktam, de ha éretten nyomod ki, akkor már egy nap múlva nyoma sincs.

2009. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak sose sikerül valamiért eltalálni a korrektor színét. És ha be is kenem akkor nagyon kirajzolódik a száraz bőr ha bevizezem akkor meg nem tapad rá a korrektor :S
2009. dec. 4. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... Nekem ilyen gondom nincs, de lehet, hogy neked szárazabb a bőröd.

Arckrémmel kennd be mielőtt korrektorozol, az talán segít.

2009. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom :)
2009. dec. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!