Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom eltávolítani a...

Hogy tudom eltávolítani a miteszereket az arcomról? Kozmetikushoz nem szeretnék menni. A drogériában vett termékektől pedig begyullad az arcom. Valami pakolást szeretnék csinálni. Előre is KÖSZÖNÖM Łyna : )

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok. Én azt szoktam csinálta havonta, hogy egy kis tálba vizet melegítek, majd föléhajolok, ezzel megpuhítom a bőrömet, majd elkezdem nyomkodni, de hála az égnek, nekem csak az orromon van és már egyre kevesebb. Nekem ez vált be.
2010. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres arctisztításra van szükséged, amit otthon is meg tudsz csinálni. Alaposan moss kezet, arctejjel, majd tonikkal töröld át az arcod, utána radírozd le. Közben egy lábasban melegíts vizet, ha felforrt, dobj bele egy kis kamillát. Az arcod VÉKNYAN kend be vmilyen krémmel, lehet a nappali krémed is. Hajolj a gőz felé, bírd ki 10 percig. Újabb kézmosás, töröld le az arcodról a krémet, és tisztítókendővel kezd el türelmesen, apránként kinyomkodni a mitesszereidet.A pzs túl durva ehhez, és könnyen szakad is. Ennek van egy technikája, nemhiába tanulják a kozmetikusok. Ugyanazt a mitesszert 3nál többször ne nyomkodd, ha nem jön ki, hagyd ott. ha kész vagy, tonikkal fertőtlenítsd le az arcod. Ezután jön az összehúzó pakolás. Rossmannban és DMben is lehet már kapni a legjobbat: Dermofil paszta a neve. ezzel kend be az arcod, picit csípni, majd hűsíteni fog. 20 perc után bő vízzel+vizes vattával mosd le. Ez a paszta SOS esetekben is nagyon jó, ha nincs időd, kedved nyomkodni, a felsorolt módon megtisztítod az arcodra felviszed, és átmenetileg eltünteti a felszínes mitesszereket. Azért éventre 1x áldozz kozmetikusra is, mégiscsak szakember.
2010. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát hallod, minden drogériás cucctól begyullad?

akkor mondjuk gőzöld meg először az arcod forró kamillás víz felett, hogy kilazítsa a pórusaidat (a kozmetikus is ezt csinálja, csak ő egy géppel), aztán ki kell nyomkodnod őket, lehetőleg egyenként. amik nem jönnek ki, azokat vékony tűvel megszúrod. azért lenne előnyösebb a kozmetikus, mert neki vannak erre megfelelő eszközei.

pakolás az annyira nem fogja eltüntetni a mitesszereket..

2010. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem drogériában kell ilyeneket venni hanem gyógyszertárban. mondod mire kell és majd ajánlanak valamit.


de otthon gőzölheted is és aztán kinyomkodod.

2010. aug. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. aug. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!