Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális egy 14 éves lánynál?

Ez normális egy 14 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én elég hamar érő lány vagyok már jó régóta szőrős a lábam is a menstruációm is 10 éves koromba jött meg .A szőrzetem baromi erős. A hajam is elég dús és barna színű.A lábamon meg a kezem is szőrős de nem annyira ott normális.Viszont a nemiszervemnél nagyon szőrős és a hasamon is egy kicsit (bár lehet az mindenkinek csak nem annyira látszik) de ami legjobban aggaszt az az hogy a mellemen is van pár szőrszál nem olyan nagyok de azért van de igy 3-4 db. Meg a bőrőmmel még az van hogy régen elég husis voltam és kirepedezett a bőrőm a combomon kicsit a csípőmőn meg a mellemen is.. Ez elfog múlni?(kenem kenőccsel) . Előre is köszönöm szépen!:)

2014. febr. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A mellesre válaszolva olvastam régebben, hogy normális mivel a mell is bőrfelület, tehát szőr borítja. (talpak, tenyér kivételével) Szöval nyugi, amúgy egy cipőben járunk ebben az ügyben. 14/L
2014. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen tipusú vagyok mint te, csak nekem a mellemen nem nől szőr. Nekem főleg intém részen van borzasztó sok és dús szőr. Ha bárhol borotválod, mindig használj testápolót, de normálisat, ne teszkósat. Egyébként minden bőrproblémára van valami kencefice, gyógyszertárban biztos tudnak segíteni. 16/L
2014. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stria nem fog elmúlni, csak halványodni, azt a pár szál szőrt, meg csipesszel ki tudod húzni.
2014. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megegyezünk a hamar érésben. Nekem azt mondták, hogy sokat kell napozni és akkor kifakul a szőr ott, ahol nem nézi ki olyan jól (kar, has.) A melleden kihúzod őket, a repedezett bőrt kened, ha meg nem múlik el menj el anyukáddal nő- vagy bőrgyógyászhoz. :)
2014. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Ha alapból sötéthajú/szőrzetű vagy nem fog segíteni a napozás. Mindenki kicsit eltérőbben szőrösödik. A nemiszervek tájékán színte mindenki nagyon nagyon szőrös :) Jóformán mindenki szőrös mindenhol, csak valakin nem látszik pl. a mellnél, mert olyan rövid, és átlátszó. Sötéthajúaknál gyakori az erősebb szálú testszőrzet, viszont általában ritkásabban nő. A stria véglegesen nem tűnik el. A hirtelen növekedéstől szokott kialakulni, és ugyanúgy szinte mindenkinek van. Nekem egyszer sikerült eltüntetni kínkeserves edzéssel, pontosabban úgy elhalványítani, hogy ne látszódjon. Minél feszesebb (edzéssel) annál kevésbé látszik.
2014. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!