Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy 12 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok,azaz leszek.Jójó ez furán hangozhat,de csak kinézetre leszek.Mármintmert belül már az vagyok.Fogok kapni összel egy acélbetétes bakancsot,és együtteses pólókat. szóval igy kinézetre szerintetek elfogatható ez egy 12 éves lánynál?
2012. jún. 27. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Sexy leszel...

attól, hogy vki rocker, miért nem lehet normálisan öltözködni, 40 fokba majd belerohad a lábad az acélbetétes bakancsodba, nem áll szóba veled majd normális pasi, meg majd mindenki röhög rajtad de csak hajrá..

2012. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én aztán magasról lepottyantom, milyen a stílusod! Közöm nincs a rockerekhez és remélem nem is lesz! Soha nem fogom megérteni, minek egy 12 éves lánynak acélbetétes bakelló! Valaki elmagyarázza?
2012. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem normális. Én 12 évesen simskettőztem telefonomon nem acélbetkós cuccba jártam
2012. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem tökmindegy, de így leírás alapján elég olyan, hogy te ezt most kitaláltad magadnak. Az meg több, mint gáz, de oké, nem ismerlek, nem tudhatom.

Nem leszel vele népszerű, az biztos.

De hát inkább most, mint később. Jó esély van rá, hogy kinövöd ezt a külsőt, mire oda kerülsz, hogy számít is, pl munkavállalásnál. :D

A bakancsot viszont nem kapkodnám el. Baromi kényelmetlen, meg azért nem két fillér, és 12 évesen szép esély van rá, hogy egy évig sem lesz jó a lábadra. Már ha a pénz számít. Ha nem, akkor nekem is vegyél már egyet, köszi :D

2012. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

én 16 vagyok, talán nem ízig vérig rocker, egyszerűen hányok a tucatzenéktől... m1. szeretem néha ezt az öltözködésemmel is kifejezni a magam módján.. de ez nem azt jelenti h fullfeketébe öltözök szegecses cuccokkal meg bakanccsal, csak mert a stílus ezt kívánja... keresd inkább az olyan cuccokat, amik tényleg tetszenek, az lesz az igazi

meg ha ezzel akarod kifejezni magad: nem kell másokra rátukmálni, beléjük sulykolni, hogy ki vagy te, van pár ilyen ismerősöm és nyomasztóak

2012. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ELmondod milyen bandákat hallgatsz ?


Egyébként nem gáz. Bár egy baki nem 2 forint és a lábad még nőhet, úgyhogy én várnék vele, legalább addig, amíg 13 leszel. Ha akkor is akarod, akkor hajrá.

Nézd, én fiatalabb koromban feketét hordtam, volt bakancsom is. Azóta ez elmaradt. Egyszerűen meguntam, nem szeretem már, a bakimat elpasszoltam. Hoordok magassarkút, nőiesebb ruhákat, csak a zenei ízlésem nem változott, és nem is fog.

Szóval, oké, próbáld ki, milyen is, de ha nem jön be, akkor isncs gond.

2012. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó dolog, hogy rockernek érzed magad, de jobb ha tudod, hogy nem feltétlenül attól leszel az, hogy úgy öltözködsz...milyen zenéket hallgatsz?
2012. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2012. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket,amit a bakival kapcsolatban írt valaki,hogy lehet hogy hamar kinöném,mindenképpen átgondolom.

arra a kérdésre,hogy mit hallgatok a válaszom:AC/DC,Metallica,Guns 'n' Roses,Black Sabbath,Nickelback,BLINK 182,Tankcsapda,Depresszió,Alvin és a mókusok,Simple Plan,SUM41,KoRn,System of a down,Slipknot,Green Day,Foo Fighters,néha lemegy egy-két Fall out Boy,RamonesSkillet....hirtelen ezek ugrottak be.:D

2012. jún. 28. 07:27
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez teljesen jó. A fiam ilyen idős mint te, ő az acélbetétes bakancsát fekete szoknyával s fekete nejlonharisnyával hordja. Fehér halálfejek vannak a bakancsán.
2012. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!