Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy 12 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok,azaz leszek.Jójó ez furán hangozhat,de csak kinézetre leszek.Mármintmert belül már az vagyok.Fogok kapni összel egy acélbetétes bakancsot,és együtteses pólókat. szóval igy kinézetre szerintetek elfogatható ez egy 12 éves lánynál?
2012. jún. 27. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezzel így nincs semmi baj, alapvetően jó zenéket hallgatsz szerintem, meg ez még idővel alakul is. Ha jobban belegondolok én is 12 éves korom körül kezdtem el ilyen zenéket hallgatni meg fekete pólókat hordani, bár a bakancs az nálam váratott magára még pár évet, no de mindennek már lassan 10 éve :) a zene a mai napig megmaradt, csak már rájöttem, hogy nem a ruha teszi az embert :)

Utolsó: ha a fiad harisnyát hord ott valami komolyabb gáz van már!

2012. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem mondanám, hogy nem normális, csak furcsa. én például ennyi idősen nem tudom, hogy milyen a stílusom. kicsit fiús volt. most meg olyan vagyok, mint egy virág. tehát elég nőies.:)
2012. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igazán rockerként érzed magad akkor mit érdekel mások véleménye???ha jol érzed magad viseld. igaz megszolnak érte a korod miatt de ne érdekeljen.késöbb is megfognak ha idösebb leszel mert rocker vagy. csak most az a plussz hogy 12 vagy. csölátásuak az emberek ezért inkább sajnálni kell öket.begyepesedett gyökerek..ezt a stilust akkor vállald fel ha megtudod magad védeni.

18 l rocker

2012. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni mint az előttem szóló...

Ha akkora rocker vagy akkor nem érdekel mások véleménye.

2012. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
75%

Igen, egy rockert nem érdekel a másik véleménye.

Én is 12 lány fejemmel vagyok rocker és hasonlóakat hallgatok, mint te. Fekete együtteses, koponyás pólókban, farmernadrágban, tornacipőben, szöges kiegészítőkkel, lánccal és kitűzőkkel járok-kelek. Megfordulok néhány koncerten is. Szóval akkor ez nem egy ritka jelenség, találkoztam már ilyenekkel.

Az a rossz hírem van, hogy szerintem te ezt tényleg csak kitaláltad magadnak. Tetszik a rockzene, ez előny, de kicsit sántít ez nekem. Miért érdekel, mi a furcsa, mi nem? Hát nem az a felfogás, hogy ,,Én vagyok, aki vagyok és amíg a szívem dobog, én addig hallani akarom, ahogy dübörögnek a dobok.", ahogy a Tankcsapda ezt megmondta? Nagy hiba, ha az elvárásokat akarod kielégíteni. Lehet, hogy meg fognak nézni, be fognak szólni, de ez van. Ha ez téged zavar, szerintem ne öltözködj úgy. Hallgasd, hallgasd, legalább nem leszel agy mosott zombi. Hogy érted, hogy belül már rocker vagy? Nekem úgy tűnik, a felfogásod nagyon nem az... Kicsit hosszúra sikeredett és okoskodóra egy 12 évestől, de nekem ez a véleményem. Ha elolvassa ezt valaki, köszönöm a türelmét. Remélem hasznos válasz volt, ha nyers is.

2012. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!