Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajvasaló...

Szerintetek melyik hajvasaló a jobb? Remington s1051/ s9950 shine therapy/ IMETEC Bellissima b7 300?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt hajvasalóm és most szeretnék egyet. Nagyon sok típusból lehet válogatni, végül erre a 3-ra redukáltam a választást és most tőletek kérdezném melyik a jobb. Láttam már többen tettek fel hasonló kérdést és kicsit zavaró számomra, hogy egyesek szerint a remington, mások szerint a bellissima töri nagyon a hajat. Akinek van valamelyik az esetleg meg tudná mondani, hogy a vezeték 360°-ban forgatható-e vagy sem, és hogy mennyire töri a haját?

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


2009. dec. 6. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap van olyan kérdés, hogy mitől nőhet gyorsabban a haj... Mára már minden nap van olyan kérdés, hogy melyik hajvasaló a jobb :)

Olvass vissza! Ha nehezedre esik, akkor itt a válasz. Remingtont vegyél. Nekem Imetec Bellissimám volt, kiadtam érte 15 ezret... Hát semmit nem ért. Megbántam és csak a pénzem vitte el.

2009. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Elolvastam a korábbi válaszokatis, csak eléggé ellentmondásosak voltak, mert olyat is láttam, ahol azt írták, hogy a remington nagyon szuper, meg olyat is, hogy roncsol és milyen rossz.

2009. dec. 6. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem Imetec Bellisimám van!Nagyon jó!Elég 2 huzás és már sima is a hajam!Ám nekemcsak hullámos a hajam és nem göndör annyira!Hát igen töri a hajam végét egy kicsit!De szerintem mindegyik töri, hiszen égetik a hajat ugymond!


20l

2009. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jah igen és forog 360 fokban!Elözö vagyok!:)
2009. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

tényleg mindegyik töri a hajat!

én mondjuk a remingtonra szavazok, mert az a legjobb! nekem is az van, de karácsonyra kértem egy újabbat, egy shine therapyt. arról csak jót hallottam még!

2009. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.:)
2009. dec. 8. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a remingtontra szavazok! Nekem s1051 érkezik meg holnap, eredetileg a shine therapyt akartam rendelni, de nem volt raktáron. Fodrásznál bellissimával vasalták a hajam, azelőtt két héttel vágattam a hajamból, de a hajvégeimet is tönkre vágta, és estére már behullámosodott a hajam,... de te tudod...
2010. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérkezett kedden. Nagyon szeretem! Szögegyenesre vasal, és a hajam még most is egyenes, pedig összefogtam a hajam mikor aludtam. :) A dvd-n is jók a göndörítési tippek. :)
2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mármint melyik érkezett meg kedden?:)

Belissima vagy Remington?

2010. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Nekem s1051 érkezik meg holnap"
2010. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!