Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb? A Bellissima...

Melyik jobb? A Bellissima b1150 vagy a Remington s2002 hajvasaló?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát erre én is kíváncsi vagyok,pont ezek közt vívódok...:)

csak nem teszkósújság...?;)

am a remington ismerem,ismerősömnek van olyan,az én hajam is sokszor volt már vasalva vele.nagyon jól vasal,szögegyenesre,hamar kész vagy vele,pedig az övé is van már vagy 4 éves.viszont a hajad is meg tudja égetni az ujjad,mert nagyon forró lesz.a bevonat elég hamar lekopott róla,de nem változott tőle semmi,ugyanúgy működik.

a bellissimára kíváncsi vagyok én is,sztem holnap meg is veszem:)

2009. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy a Bellissima nem vasal olyan jól, mint a Remington. Nekem is az utóbbi van már 1 éve, és nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele.
2009. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

neked a remington s202es van?

amúgy nem szeretném én mindennap vasalni,nem is szögegyenesre,csak néhanapján,ha megóhajtom.

hullámos hajam van,egyszerű hajszárító+körkefe olyan csodákra képes...:)

csak néha jó lenne ha egyenes lenne.sokkal hosszabbnak tűnik.

akkor szted nem érné meg a bellissima?keresgéltem e neten,de sehol nem találtam róla semmi véleményt.

2009. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én több helyen olvastam véleményt a Remington s2002-röl, és irták,hogy lekopik a teflon bevonat. Csak emiatt gondolkozok,mert hiába vasal jól,ha rövid idön belül eltünik a teflon bevonata. Nekem tartós kéne,nem kopott.

Úgyhogy várnám még a véleményeket!

2009. nov. 26. 19:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvetted a Bellissimát?
2009. nov. 27. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem S2013-as van, és nem tudom, melyik az S2002-es, de volt már pár Remington a kezemben, és mindegyik nagyon jól vasalt, viszont van 2 bnőm is, akinek Bellissima van (nem tudom melyik), de mondják, hogy nem vasal szög egyenesre. És az az én Remingtonomra is igaz, hogy kopik, de szerintem az nem vészes és ugyanolyan jól vasal. 18.00-ás voltam
2009. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

legelső vagyok:)

nem,végül nem vettem meg a bellissimát,hanem a babyliss st25cre-t.

[link] => alsó sor középső

ez egy ezressel több volt,7000ft, de sztem megérte.ezt ismertem már eddig is,csak jókat hallottam róla.annyival másabb a bellissimától,hogy ezen nincs hőfokszabályzó.és ezzel lehet göndöríteni is.

majd írj melyiket választottad!:)

2009. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a Remingtont fogom megvenni,remélem tényleg jobb,mint a Bellissima.
2009. nov. 28. 14:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégis Imetecet vettem,de e1150-et,ami turmalin bevonatú. A boltba az eladó szerint ez jobb,mint a Remington,mert tényleg sérül rajta a teflon.
2009. nov. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!