Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márkájú hajvasaló a...

Melyik márkájú hajvasaló a jobb? Imetec bellissima vagy a remington?

Figyelt kérdés
A nedves hajra is való változatot szeretném megvenni, de nem tudom, melyik márkát válasszam. mennyit számít a teljesítmény? Az imetec 2x több wattos kb. Amúgy egyenes vékony szálú hajam van.
2010. ápr. 11. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Remington van nekem, most lesz két éve, a kerámia lekopott sajna másfél év után, de tökéletesen müködik. : )
2010. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is az imetech-re esküszöm :)
2010. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is Remingtonom van. Én nagyon szeretem.
2010. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én is éppen a kopástól tartok. Ismerősömnek remingtonja van és 1 év után már lekopott a bevonat és nem csúszik úgy, kicsit húzza a hajat. Pont emiatt kételkedem a remingtonban...Ha már 10-12ezret rászánok, akkor nem akarok xart venni. A bellissima b1 700 és a remington s7902 között vacilálok. Esetleg a babyliss BAST27e jöhetne még szóba. Mind használható nedves hajon.
2010. ápr. 11. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:

A Remington nekem se vált be, 1 év után már nem egyenesítette szépen ki a hajam és nekem is húzta, szóval valószínű lekopott a bevonat, pedig 3 bevonatos volt, szóval nem gagyi!

Most Imetecet használok karácsony óta, szóval erről nem tudok hosszú távon nyilatkozni még, de eddig nagyon jó! :)

Ja és a Remington mellett tiszta töredezett volt a hajam 2 hónappal hajvágás után, Imetecnél 4 hónap után se törik!

Egyébként szerintem ne egyenesítsd majd sűrűn nedves hajjal, mert az elég káros bármelyiket is választod!

2010. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Heti 2x mosok hajat, azután vasalnám ki a hajam. Nem tervezem napi szinten használni, mert tudom, mennyire nem jó a hajnak, bármilyen fejlett technológia is.
2010. ápr. 12. 07:24
 7/9 anonim válasza:

REMINGTON!


Nekem is az van több mint egy éve és tökéletesen szuprál.

Remington - protect&shine :

-kerámia-turmalin és teflon bevonat

-150-230 fokig

-30 mp-en belül felmelegszik

-automatikus biztonsági kikapcsolás

-hővédő táska

-3év garancia


Én vizes hajra is szoktam használni, ezt a funkciot nem tartalmazza de eddig sem volt baj vele.

2010. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
BELLISSIMA
2010. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imeteccel nem volt szerencsém de a Remingtont mindenféle képen ajánlani tudom. Fodrászom is azt használ. F/15
2010. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!